Profesyonel Tasarım

Tasarımın gücününün etkisinde oluşan fikirler, doğru bir biçimde yansıtıldığı sürece gerçek etkisine ulaşabilir.

Tasarım Çözümleri

Üretim sürecinin her aşamasında kendi üretim  işleyiş anlayışımla birlikte müşteri odaklı çözümler sunmaktayım.

SÜREKLİ TAKİP SİSTEMİ

Bir hizmeti kaliteli sunmanın yanı sıra, onun sürekliliğini ve gelişimini sağlamak hedeflerimin arasındadır.

Grafik – Tasarım – Eğitim

Grafik tasarım programları ilgili konular ile ilgili paylaşımlarımı blog sayfamdan takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarım

Markanızın kendini en doğru biçimde yansıtabilmesi ve doğru anlatabilmesi açısından başta logo kurumsal kimlik ve markalaşma adına çalışmalar yapmaktayım. Doğru pratik ve uzun süreli çözümler ve değerler oluşturmak sizin için grafik tasarım hizmetleri  sunmaktayım. Grafik Tasarım konusunda her zaman daha iyiyi yasıtmak hedeflerimin arasında yer almaktadır.

Web Tasarım

Kullanıcı dostu siteniz hazır oldukdtan sonra size verilen bilgiler ışığında sitenizi yakından takip edebilir istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Site yapıldıktan sonra teknik ve yazılımsal olarak her zaman sorun çözmeye devam etmektyim. Size özel tasarımların yanı sıra görsel ve kullanım açısından kolaylık sağlayacak web siteleri üretiyorum.

Marka ve Reklam Yönetimi

Markanızın, ya da beraber oluşturduğumuz markanın yolculuğunu, sürekliliğini, güncelliğini ve daha fazla kitlelere ve doğru hedeflere ulaşmasında yararlı imkanlar sağlayacaktır. Doğru hedeflere ulaşmak aslında o kadar da zor değil hedef belirleme ve istenilen hedeflere ve karlılık oranına ulaşırken eş zamanlı olarak kendinizi doğru ifade etmenizde yardım olurum.

Baskı ve Açık Hava Reklamları

Basılı işlerinizde tasarım açıdan tatmin olmanın yanında teknik olarak baskı öncesi konusuna da hakim olduğumdan dolayı sorunlarınızı en aza indermekteyim. Açıkhava konusunda ise montaj üretim ile bilgi tecrübelerim bulunmaktadır. İhtiyaçlar ve teknik konular arasında sağlam bir bağ kurarak tasarımlarımızı teknik üretimle birleştirerek  en iyi cevabı verebilirim.

PORTFOLYO

Referans Tasarımlar

Tasarım ve Üretim Süreci

Tasarım İçerikleri ve Üretim Detayları

GRAFİK TASARIM

Grafik Tasarım konusunda; logo tasarımı, Amblem tasarımı kurumsal kimlik, dergi tasarımı, dijital katalog, fuar stand tasarımları, poster ,afiş tasarımlarınızı markanızın hikayesini konumlayacak şekilde  tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı  doğru metinler ile müşterilerinize tanımlayalım.

WEB TASARIM

Web sitenizi, şirketinizin hedef kitlesi ve kurumsal kimliğine göre özel olarak tasarlıyoruz. Arama motorları için gereken optimizasyon ve reklam uygulama süreçlerini analiz edip, uyguluyoruz. Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak.

Marka ve Reklam Yönetimi

Marka oluşturma ve yönetimi konusunda, logo amblem tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma, marka konsepti oluşturma ve lansman tasarımı konularında destek verebilirim. Tüketicilerin markanıza güven duymaları, markanın saygınlığının arttırılması veya güçlendirilmesi için önemlidir. Kurumsal kimlik.

Baskı ve Matbaa

Baskı işleri hedef kitlenizin sizi en yakındn tanıdığı materyellerin başında gelmektedir.  Sizlere afiş, katalog, el ilanı, cepli dosya, davetiye, kartvizit, matbu evraklar, ürün ambalajları ve diğer tüm matbaa baskı ürünleri ve grafik tasarımı konusunda yardımcı olabilir, Baskı öncesi teknik sorunlar yaşamazsınız.

DİGİTAL MEDYA

Dijital medya alanında; landing page, mailing, banner (flash ve gif) reklam tasarımları, sosyal medya içerik görselleri, online kataloglar gibi konularda size hizmet verebilirim. Banner reklamları ve sosyal medya tasarımlarıyla sosyal mecralardaki bilinilirliğinizi arttırmanıza yardımcı olabilirim.

SOSYAL MEDYA ve ADWORDS

İşiniz için hedef kitleniz ile etkileşimde sosyal medyanın gücünü biliyor ve her türlü kaynaktan yararlandığım gibi bu alanda da sosyal medyanın gücünü olabildiğince doğru ve etkili kullanmanın geri dönüşlerin sağlanması ve etkili ve profesyonel bir sosyal mecraya sahip olmanızda gerekli koşulları sağlayabilirm.

Açıkhava Reklamcılığı

Açıkhava reklamları, araç giydirme, bina giydirme, raket, durak, billboard, digiboard, megaboard, fuar, stand, reklam panoları, totem uygulamaları ihtiyacınıza cevap verebilirim. Bu tür materyellerin doğru kullanımı, üretimi ve geri dönüşü en iyi sağlayacak biçimde etkili kullanılmasının önemini bilmekteyim.

LOGO ve KURUMSAL KİMLİK

Logo ve kurumsal kimlik çalışmaları yapılacak bütün çalışmaların temelini oluşturmaktadır. Bu konuya oldukça önem vermekle beraber bir çok çalışma ve araştırmalarda bulunmaktayım. İstenileni anlatan bir logo ve kurumsal kimlik çalışması her zaman doğru şekilde yansıtılmasını sağlayacaktır.

GRAFİK – TASARIM – EĞİTİM

Grafik Tasarım başta olmak üzere, bu işi meslek edinmek isteyenler eğitimlerimi web sitemin blog sayfasından ya da youtube kanalımdan takip edebilirler. Ek bir kaynak olarak dersleri takip edebilir özellikle sektöründen içinden tasarım konusunda çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

REFERANSLAR

Style Settings